el-GRen-GB

Επιστροφή
 
+ + -
Ανακοίνωση Αποτελεσμάτων Αξιολόγησης Αιτήσεων Υποψηφίων Πρόσκλησης Ενδιαφέροντος με Α.Π. ΕΞ: 000341-30/09/2016
Πέμπτη 10 Νοεμβρίου 2016

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

στο πλαίσιο της με Α.Π. ΕΞ: 000341-30/09/2016 Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος του ΙΝΣΕΤΕ για σύναψη συμβάσεων έργου με επιστημονικούς συνεργάτες – έκτακτο προσωπικό, στο πλαίσιο υλοποίησης του Υποέργου 10 «Ανάπτυξη αναλυτικών προδιαγραφών κατάρτισης και εκπαιδευτικού υλικού/περιεχομένου συμπεριλαμβανομένων των ερωτήσεων – απαντήσεων αποτίμησης γνώσεων και δεξιοτήτων των ωφελουμένων – ΙΝΣΕΤΕ» της Πράξης «Κατάρτιση και Πιστοποίηση ανέργων σε κλάδους αιχμής», με κωδικό ΟΠΣ (MIS)  5002002, του Ε.Π. «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση & Δια Βίου Μάθηση», σε συνέχεια του από 3 Νοεμβρίου 2016 Πρακτικού της αρμόδιας Επιτροπής Αξιολόγησης των αιτήσεων. 


Α. ΛΙΣΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΒΑΣΕΙ ΥΠΟΒΟΛΗΣ 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΑΡ. ΠΡΩΤ. ΑΙΤΗΣΗΣ ΙΝΣΕΤΕ

1

ΑΡΧΟΝΤΗ ΣΟΠΙΔΟΥ

002307-12/10/2016

2

ΕΛΕΝΑ ΓΚΙΚΑ

002331-12/10/2016

3

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

002332-12/10/2016

4

ΤΕΡΕΖΑ ΚΑΡΠΑΘΙΩΤΑΚΗ

002352-13/10/2016

5

ΖΩΗ ΠΟΥΛΑΚΗ

002353-14/10/2016

6

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΕΣΥΠΡΗΣ

002354-14/10/2016

7

ΦΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΙΝΗΣ

002355-14/10/2016

8

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΕΙΣΤΙΚΟΥ

002356-14/10/2016

9

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΗΣ

002357-14/10/2016

10

ΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

002358-14/10/2016

11

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΥΡΗ

002359-17/10/2016

12

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

002360-17/10/2016

13

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΣΑΧΠΑΖΗ

002361-17/10/2016

14

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΜΟΥΚΑΡΗΣ

002362-17/10/2016

15

ΣΟΦΙΑ ΚΥΝΗΓΑΚΗ

002363-17/10/2016

16

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΚΑΡΟΥΓΚΑΣ

002364-17/10/2016

17

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

002365-17/10/2016

18

ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

002366-17/10/2016

19

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΛΕΡΓΑΣ

002368-17/10/2016

20

ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

002369-17/10/2016

21

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΡΜΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

002370-17/10/2016

22

ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΝΟΥΔΑ

002371-17/10/2016

23

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΣΚΟΥ

002372-17/10/2016

24

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

002373-17/10/2016

25

ΖΗΣΙΜΟΣ ΛΥΚΟΥΔΗΣ

002374-17/10/2016

 

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΟΥ ΠΛΗΡΟΥΝ ΤΑ ON/OFF ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ (ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ/ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1

ΑΡΧΟΝΤΗ ΣΟΠΙΔΟΥ

2

ΕΛΕΝΑ ΓΚΙΚΑ

3

ΖΩΗ ΠΟΥΛΑΚΗ

4

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΕΣΥΠΡΗΣ

5

ΦΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΙΝΗΣ

6

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΕΙΣΤΙΚΟΥ

7

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΗΣ

8

ΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

9

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΥΡΗ

10

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

11

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΜΟΥΚΑΡΗΣ

12

ΣΟΦΙΑ ΚΥΝΗΓΑΚΗ

13

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΚΑΡΟΥΓΚΑΣ

14

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

15

ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16

ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

17

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΡΜΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

18

ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΝΟΥΔΑ

19

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

 

Γ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΡΟΥΝ ΤΑ ON/OFF ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ (ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ/ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

2

ΤΕΡΕΖΑ ΚΑΡΠΑΘΙΩΤΑΚΗ

3

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΣΑΧΠΑΖΗ

4

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΛΕΡΓΑΣ

5

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΣΚΟΥ

6

ΖΗΣΙΜΟΣ ΛΥΚΟΥΔΗΣ

 

Δ. ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΝΑ ΘΕΜΑΤΙΚΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ

Στους πίνακες που ακολουθούν σημειώνεται η σειρά κατάταξης των υποψηφίων ανά θεματικό αντικείμενο, σύμφωνα με την οποία, επιλεχθέντες ανά θεματικό αντικείμενο για την υπογραφή σύμβασης ανάθεσης έργου είναι όσοι/όσες κατέλαβαν την πρώτη θέση στην κατάταξη. Σε περίπτωση αδυναμίας υπογραφής σύμβασης εκ μέρους του πρώτου/ης επιλεχθέντα/χθείσας η Αναθέτουσα Αρχή διατηρεί το δικαίωμα να καλέσει για την υπογραφή σύμβασης ανάθεσης έργου τον/την δεύτερο/η επιλεχθέντα/χθείσα κατά τη σειρά κατάταξης.

  

ΟΡΟΦΟΚΟΜΟΣ

 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΥΡΗ

ΖΩΗ ΠΟΥΛΑΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

3ος

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΗΣ

4ος

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

  

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΡΑΤΗΣΕΩΝ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ

 

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΡΜΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

1ος

ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2ος

ΕΛΕΝΑ ΓΚΙΚΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

  

ΛΙΝΟΘΗΚΑΡΙΟΣ

 

ΖΩΗ ΠΟΥΛΑΚΗ

ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2ος

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΡΜΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

3ος

ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΝΟΥΔΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

  

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ/ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

1ος

ΣΟΦΙΑ ΚΥΝΗΓΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΗΣ

3ος

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΕΣΥΠΡΗΣ

4ος

ΑΡΧΟΝΤΗ ΣΟΠΙΔΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΑ ΓΚΙΚΑ

  

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

 

ΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

2ος

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΕΙΣΤΙΚΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

  

ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ

 

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΚΑΡΟΥΓΚΑΣ

1ος

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΕΙΣΤΙΚΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

3ος

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΕΣΥΠΡΗΣ

4ος

ΑΡΧΟΝΤΗ ΣΟΠΙΔΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

  

ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ 

ΦΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΙΝΗΣ

1ος

ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2ος

ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΝΟΥΔΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΜΟΥΚΑΡΗΣ

4ος

 

Σημειώνεται ότι οι υποψήφιοι σύμφωνα με την οικεία Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος έχουν δικαίωμα ένστασης κατά των αποτελεσμάτων αξιολόγησης, εντός 3 ημερών από την ημερομηνία της ανωτέρω σχετικής ανακοίνωσης. Οι τυχόν ενστάσεις που θα υποβληθούν θα εξετασθούν από την αρμόδια επιτροπή αξιολόγησης των ενστάσεων του ΙΝΣΕΤΕ και θα ανακοινωθούν τα σχετικά αποτέλεσματα.

Μπορείτε να λάβετε περαιτέρω γνώση και ενημέρωση σχετικά με την αξιολόγηση της αίτησής σας,  (που εμπεριέχεται στο από 3 Νοεμβρίου 2016 σχετικό Πρακτικό της Επιτροπής), μέσω επικοινωνίας στο antonopoulou@insete.gr ή/και στο τηλ. 210-3244368 (κα Ν. Αντωνοπούλου).



Επιστροφή